Dzień dobry!

Witaj w nowym miesiącu 😉

To niewiarygodne jak szybko zleciał mi wrzesień w tym roku! Czy tylko mi? 

W pierwszy dzień Października 2018 roku, chcę pokazać Ci małe podsumowanie poprzedniego miesiąca. Września. Dla mnie wyjątkowego września. 

2
Mela i zabawki

Wrzesień zaczęłam od przygotowań na jego najważniejszy z dni. Pierwsze urodziny Naszej Córci. Roczek! Był piękny tort, ale mega słodki… za słodki! Byli Goście. Były prezenty. Jednym z nich był Jej własny Domek w szafie! W najbliższym czasie przygotuję wpis na jego temat. 

Były wycieczki nad morze. Zabawa w piasku. Harce z nowymi zabawkami. Nagle też zrobiło się chłodniej na zewnątrz. Kurtki i cieplejsze buty poszły w ruch. Cały czas mogłam liczyć na małą pomocną dłoń! Która mimo wielkich chęci, szybko się męczyła.

Wrzesień był dla mnie także bardzo pracowity. Wiele zobowiązań. Wiele fajnych współprac! Zwłaszcza jedna z nich była wyjątkowa. Nazywam ją “moją terapią”. Jest to wpis gościnny, który stworzyłam na Bloga Weroniki moyemu.com. Autorka tej strony jest Fotografem, businesswoman i przede wszystkim Mamą! Spełnia swoje marzenie i otworzyła niedawno sklep z bankiem zdjęć.

LINK DO WPISU

Jak minął Twój wrzesień w tym roku?

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu! 

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
  • Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.
  • Dołącz do mnie na instagramie i facebooku – zyskasz porcję motywacji i pozytywnej energii!