Zapraszam Cię do wspólnego odliczania dni do Świąt Bożego Narodzenia! 

Jeśli uwielbiasz Święta i chcesz sprawić, aby one i czas je poprzedzający, były wyjątkowe – podejmij wyzwanie!

Co to jest Blogmas?

Blogmas polega na codziennym blogowaniu przez pierwsze 24 dni grudnia. Jest to taka blogowa forma kalendarza adwentowego, czyli odliczania dni do Świąt Bożego Narodzenia. Artykuły na blogach w ramach akcji są zachowane w tematyce około bożonarodzeniowej.

Wyzwanie #blogmas2018! można realizować w dowolny sposób i w dowolnej formie. Na Facebooku, Blogu, Instagramie, czy YouTubie.

Wybierz wyzwanie (jedno, kilka lub wszystkie – w zależności, jak wolisz) i pokaż swoją wizję. Liczy się kreatywność! Wymyślaj, eksperymentuj. Każdy Challenge możesz realizować, jak tylko zechcesz. Jedynym ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Grupa na Facebook’u – dołącz do nas już teraz!

Akcję prowadzę na blogu, ale także w dedykowanej grupie na Facebook’u (link do niej w zdjęciu poniżej!) i Instagramie. Ten Christmas Challenge może podjąć każdy! Osoby biorące udział w akcji, w ramach wspomnianej Grupy, mogą skorzystać z gotowych tematów na wpisy, brać udział w Photo Challenge, konkursach, dzielić się swoimi treściami, linkami do poszczególnych tematów w postaci wpisów blogowych, postów w Social Mediach.

W Grupie odbędą się kreatywne i inspirujące  Live’y! Wstępne daty ich przeprowadzenia to 2, 7 i 21 grudnia, każdy o godzinie 20:30. Wkrótce pojawią się posty, w których będą zamieszczone wszystkie szczegóły.

W ramach Grupy, w folderze zdjęć “Do Pobrania” – znajdziesz banery  #blogmas2018!, które możesz pobrać na swojego Bloga, Instagrama, Facebooka. Znajdziesz tam również 24 zdjęcia z wyzwania  #blogmas2018! oraz “Photo Challenge”. Je także możesz pobrać i udostępniać w swoich miejscach.

Grupa na Facebook'u

DOŁĄCZ TERAZ

W tym roku przygotowuję wiele fajnych rzeczy w ramach Grupy na Facebook’u!

Gdy dołączysz do Grupy, znajdziesz tam:

24 idee w ramach Christmas Challenge!
Photo Challenge!
Mnóstwo bożonarodzeniowych inspiracji w ramach wspólnego odliczania!
Konkursy!
LIVE’Y!

Prowadzone przez:

logo zamarzona.pl
"Trochę planowania od blogowej strony!" z Zamarzoną

Termin: 2 grudnia 2018 (niedziela) godzina 20:30

“Christmas Brush Lettering” z @Patatatka

Termin: 7 grudnia 2018 (piątek) godzina 20:30

Kto może wziąźć udział w Blogmas?

Każdy! Wyzwanie możesz realizować w dowolny sposób, w dowolnym miejscu. A jeśli nie masz Bloga – dołącz do naszej Grupy na Facebook’u (kliknij tutaj, aby dołączyć już teraz!) i wrzucaj tam zdjęcia z realizacją poszczególnych zadań. Pamiętaj, że jedyne ograniczenie stanowi Twoja wyobraźnia!

Pobierz Banery edycji!

Kliknij w zdjęcie, a przeniesie Cię do Materialnika, skąd pobierzesz wszystkie banery aktualnej edycji Blogmas 2018! Możesz je wykorzystać na blogu, Facebooku, Instagramie.

Pobierz banery wyzwań!

Znajdziesz je także w Materialniku! Miejscu na blogu, gdzie przechowuję wszystkie darmowe materiały do pobrania! Umieściłam je także w Grupie na Facebooku, skąd także są dostępne do pobrania!

Pobierz Kalendarz Idei BLOGMAS 2018

Zaplanuj swój #Blogmas2018! Pobierz kalendarz z miejscem na daty publikacji i Twoje notatki! Kliknij w zdjęcie, aby przejść do materiałów.

Grupa na Facebook'u

DOŁĄCZ TERAZ

Startujemy już 1 grudnia. 

Dołączysz?
Będzie niesamowicie, magicznie i świątecznie!

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu! 

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
  • Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.
  • Dołącz do mnie na instagramie i facebooku – zyskasz porcję motywacji i pozytywnej energii!