Dzień dobry!

Wczoraj w Facbookowej Grupie Blogmas2018! odbył się Live, który poprowadziła Patrycja Borowska – Patatatka. Temat tego spotkania to „Christmas Brush Lettering”. Prowadząca pokazała nam, jakie są podstawy tej dziedziny oraz przekazała kilka cennych rad na start. Przygotowała także konkurs dla Grupowiczek! Szczegóły poniżej;)

Uważam to wydarzenie za bardzo wartościowe. Polecam i Tobie spróbować tej techniki Kaligrafii, ponieważ z doświadczenia wiem, że jest bardzo relaksująca! Naprawdę podczas tego pisania można zapomnieć o wszystkim i skupić całą swoją uwagę na poprowadzeniu kolejnej linii wąskiej lub grubej, w dół lub w górę. Gorąco polecam, a zwłaszcza po ciężkim dniu i w długie, zimowe wieczory.

Live jest i zostanie w naszej Grupie na Facebooku, więc zawsze możesz do niego wrócić. Jeśli nie należysz do Grupy Blogmas208! to możesz dołączyć w każdej chwili! Będzie mi bardzo miło;)

Poczuj Święta!

The Christmas Spirit

Mimo Świątecznego zgiełku wokół nie czujesz tego. Patrzysz na wysokie, oświetlone choinki, wieszasz kolejną szklaną bombkę na swoim drzewku, pakujesz i dostajesz prezenty. I nic. Czujesz się jakby obok wszystkich wydarzeń. Dlaczego tak się dzieje? Pytasz sama siebie. Przecież chcesz brać w tym udział. Chcesz się cieszyć każdym dniem grudnia i świętować Boże Narodzenie.

Czasem każdy ma gorszy czas. Zapomina jak się cieszyć z drobnych rzeczy. Jednak są sposoby na poprawę tego stanu! Poczuj święta Bożego Narodzenia i zacznij żyć tak, jak chcesz, jak lubisz.

5 sposobów na świąteczny nastrój:

Czy wiesz, że Święty Mikołaj też bloguje? Poczytaj jego Bloga!

Kliknij na Bloga Świętego Mikołaja – LINK

Myśl pozytywnie!

Rozejrzyj się dookoła siebie i pomyśl, ile masz szczęścia w życiu! Zauważ swoje drobne sukcesy! Zobacz, jak wiele masz wspaniałych osób wokół.

Śmiej się!

Każda sytuacja i rzecz, jaka Cię spotyka każdego dnia, może być powodem do uśmiechu. Nawet ta niezbyt pozytywna! A żeby wybuchnąć śmiechem – zerknij do swojego telefonu: śmieszne zdjęcie, wideo, a może wiadomość, które zobaczone n-ty raz wciąż mimowolnie wzbudza Twój uśmiech?

Zrób coś tylko dla Siebie!

Na codzienność składają się także chwile samotności, chwile wypełnione czasem tylko dla samej siebie. Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś, co Cię relaksuje, odpręża? Z pewnością masz takie swoje małe przyjemności, które teraz mogą Ci pomóc i odświeżysz głowę! Wtedy zobaczysz, jak świąteczny nastrój sam wkroczy w Twoje życie!

Nie zapominaj!

Grudzień i cała bieganina wokół przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, może naprawdę zmęczyć. Nie zapomnij, że nie jesteś sama! Twoi bliscy mogą Ci pomóc we wszystkich przygotowaniach. Dlatego oddeleguj im trochę zadań. Przypominaj sobie na bieżąco, dlaczego co roku obchodzimy Boże Narodzenie! W całej gonitwie można się pogubić. Usiądź i włącz ulubione kolędy. Zasłuchaj się w ich słowa i pomyśl nad tym, o co to całe zamieszanie;)

Melusiowy Kalendarz Adwentowy

Codzienne, wspólnie z małą Melą, na Insta Stories, otwieramy paczuszki z kolejnymi numerkami! 

Jeśli jesteś ciekawa, co zawiera nasz Kalendarz Adwentowy – wskakuj na Instagram zamarzona.pl

Melusiowy Kalendarz Adwentowy 2018

Inspiracje

W ramach dzisiejszych Inspiracji, chcę pokazać Ci Akcję, o której dowiedziałam się od Pauliny!

To właśnie Blog Pauliny. W jednym z blogmasowych wpisów opowiada JAK MOŻNA POMÓC. Można zrobić tak niewiele, żeby wzbudzić u Kogoś uśmiech… 

Polecam szczególnie akcję “pisania listów”! Sprawdź koniecznie i wzbudź uśmiech (także swój!). Link do akcji TUTAJ!

Życzę Ci udanego weekendu!

Linki

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu! 

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
  • Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.
  • Dołącz do mnie na instagramie i facebooku – zyskasz porcję motywacji i pozytywnej energii!