Dzień dobry!

Kolejny blogmasowy dzień! Grudzień rozpędza się na całego, a ja działam! Dziękuję za niesamowity odbiór mojej Kolekcji Kartek ♥️ Już wszystkie się wyprzedały! Zostało jeszcze kilka dni do końca sprzedaży, a zamówienia nadal spływają. Następne dni muszę poświęcić na nadrobienie stanów w magazynie i szybką wysyłkę. Wiedziałam, że mam niesamowitych Czytelników, ale zaskoczyliście mnie bardzo!

Moje cele na Grudzień

My goals for December

Wczoraj odbył się zaplanowany Live w Grupie na Facebook’u “Trochę planowania od blogowej strony“. Było mi miło, że mogłam porozmawiać z Wami i co najważniejsze, wymienić się doświadczeniami na gruncie planowania i realizacji swoich celów. Mam nadzieję, że sposoby i narzędzia, które tam przedstawiłam przypadły Wam do gustu. A dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu na żywo, jest ono udostępnione w Grupie.

Przygotowałam także darmowe materiały do pobrania. Jest to mini e-book, wraz z linkami do narzędzi, o których mówiłam w trakcie spotkania. Znajdują się w nim również konkretne przykłady użycia programów. E-book „Trochę planowania od blogowej strony” jest dostępny bezpłatnie dla każdego! Możesz go pobrać bezpłatnie i poznać wszystkie polecane przeze mnie narzędzia usprawniające planowanie! Aby pobrać E-book’a  Kliknij TUTAJ!

Teraz o moich grudniowych celach! 

Co planuję w tym miesiącu?

Blogmas!

Blogmas wykorzystuję, żeby poczuć mocniej zbliżające się Święta. Przygotowywanie każdego wpisu sprawia, że przeglądam ogrom inspiracji. W tym roku w ramach naszej Grupy na Facebooku mam zamiar przejrzeć każdy podlinkowany tam przez Uczestników wpis!

Dekoracje świąteczne!

Od tego właśnie zaczynam nasz grudzień! W jego pierwszym tygodniu w mieszkaniu pojawią pierwsze bożonarodzeniowe dodatki. Później w salonie stanie Choinka.

Świąteczne Menu

Jak co roku, usiądę i zanotuję, co nam sięmarzy zjeść w tegoroczne Boże Narodzenie.

Wieczory przy świecach i świątecznej muzyce!

Na to czekam najbardziej! Mela uwielbia muzykę, piosenki. Mam zamiar wykorzystać to na maxa i już przygotowałam kilkanaście świątecznych utworów, które będą nam towarzyszyły.

Porządki

Może trochę mniej przyjemne czynności, ale potrzebne. Choć nie wiem czemu, ale w grudniowym czasie, nawet znienawidzone przeze mnie mycie naczyń – sprawia przyjemność 😉

Święta!

Jak każdego roku, spędzamy Święta rodzinnie, choć w Szkocji. Z daleka od reszty Rodziny. Chcę się cieszyć tym czasem i nauczyć tego Melę.

Planowanie celów na Nowy Rok

Ostatnie dni miesiąca chcę poświęcić właśnie na to! Chcę stworzyć plan na Nowy Rok, wyznaczyć swoje priorytety i rozplanować w moim Bullet Journalu.

Jakie są Twoje plany na Grudzień 2018?

Melusiowy Kalendarz Adwentowy

Codzienne, wspólnie z małą Melą, na Insta Stories, otwieramy paczuszki z kolejnymi numerkami! 

Jeśli jesteś ciekawa, co zawiera nasz Kalendarz Adwentowy – wskakuj na Instagram zamarzona.pl

Melusiowy Kalendarz Adwentowy 2018

Photo Challenge

Moje fotografie możesz również zobaczyć i skomentować na moim Instagramie. Sprawdź i polubmy się wspólnie i tam 😉

 

Dzisiejszy temat to “Świąteczna poczta”! Tak właśnie pakuję kartki świąteczne, które lecą w świat!

To wszystko w pierwszy grudniowy poniedziałek! Jeśli pobierasz E-BOOK’A “Trochę planowania od blogowej strony daj znać w komentarzu czy znasz narzędzia, o których w nim piszę. 

Miłego tygodnia 😉

Linki

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu! 

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
  • Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.
  • Dołącz do mnie na instagramie i facebooku – zyskasz porcję motywacji i pozytywnej energii!