Dzień dobry!

Jutro już kończymy Blogmas 2018… Kiedy tak zleciał ten czas?

Wspomnienia z 2018 roku...

B - 24 Memories from 2018
Był to niesamowity rok!

Zapraszam na szybki przegląd moich 12 miesięcy 2018 roku.

Styczeń

Miesiąc planowania i poszukiwania. Znalazłam wiele ciekawych tematów, w których rozwinęłam się w trakcie roku. Zaplanowaliśmy również wtedy, naszą wielka podróż przez Europę!

Luty

Miesiąc przygotowań. Plany były już gotowe. W lutym przeszłam do przygotowań. Powstały Kartki wielkanocne. Zostały zabookowane hotele.

Marzec

Miesiąc podróży. Co prawda czasowo zahaczała ona o kwiecień, ale wtedy się rozpoczęła. Zorganizowaliśmy Chrzest Melanii w Polsce. Miesiąc kończyły 30–ste Urodziny Melusiowego Taty!

Kwiecień

Było szczęście! Po powrocie do szkockiego domu. Podróże są super, ale męczą. Długie godziny w samochodzie dały w kość nam wszystkim.

Maj

Piękna pogoda, początek szkockiego lata i urodzinowy miesiąc naszej Rodzinki 😉

Czerwiec

Nasz ukochany! Miesiąc rocznic - Zostania Parą (13 lat!), Ślubu (8lat!). Było Piękne gorące lato. Wtedy też miało swoją premierę worqAssist!

Lipiec

Miesiąc moich Urodzin! Ulubiony z pośród wszystkich dwunastu. Stuknęła 30-stka. Były extra prezenty i super urodzinowy dzień na plaży! W lipcu także narodziła się Zamarzona♥️

Sierpnień

Niby wakacyjny miesiąc, a miałam sporo pracy! Firma ruszyła wtedy pełną parą!

Wrzesień

Szczególny miesiąc! Pierwsze Urodziny Meli ♥️ Była cudna impreza, balony, prezenty! Na blogu pojawiły się pierwsze współprace. Rozpoczęłam przygotowania do Blogmas 2018! Tak, już wtedy powstały pierwsze plany.

Październik

Miesiąc nowych zleceń, dużej ilości pracy. Poza pracą i pracą, nic z niego nie pamietam?!

Listopad

To był miesiąc kreatywnych pomysłów! W mojej głowie zrodziły się pomysły na projekty, które mogą być czymś niesamowitym!

Grudzień

Blogmas, dekoracje świąteczne, jarmarki bożonarodzeniowe, zakupy prezentowe i ogrom pracy! Potem tylko święta, a wraz z nimi zasłużony odpoczynek!

Jaki dla Ciebie był ten kończący się rok? Łaskawy? Obfitował w sukcesy? Porażki? Pamiętaj, że jedne i drugie są nam niezbędne 😉 Budują nasze doświadczenie i nadają więcej sensu projektom małym i dużym

Melusiowy Kalendarz Adwentowy

Codzienne, wspólnie z małą Melą, na Insta Stories, otwieramy paczuszki z kolejnymi numerkami! 

Jeśli jesteś ciekawa, co zawiera nasz Kalendarz Adwentowy – wskakuj na Instagram zamarzona.pl

Melusiowy Kalendarz Adwentowy 2018

Coś mi się wydaje, że chyba Każdy z nas ma dzisiaj dzień wypełniony zadaniami po same brzegi 😉 Zrobiłam dziś masę rzeczy! Padam już ze zmęczenia, ale jestem zadowolona 😉 Jutro Wigilia Bożego Narodzenia ♥︎

Jak jest u Ciebie? Wszystko gotowe?

Linki

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu! 

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
  • Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.
  • Dołącz do mnie na instagramie i facebooku – zyskasz porcję motywacji i pozytywnej energii!