24 dni – Blogmas
BLOGMAS KARTKI

#2 BLOGMAS 2018 * Christmas Mail *

Cześć!

Dziś drugi dzień odliczania! Niedziela dla większości nas jest dniem wolnym od pracy, a dla Ciebie?

Kartki - Kolekcja 2018

WYZWANIE 7 - Christmas Mail!

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką mam teraz radochę (i miałam, gdy tworzyłam aktualną edycję Kartek)! Uwielbiam tego rodzaju kreatywne projekty. Jestem w wielu aspektach życia tradycjonalistką. Dlatego wysyłam klasyczne kartki na Święta Bożego Narodzenia. Co roku tworzę własną kolekcję, którą wysyłam do moich Bliskich, przyjaciół i znajomych. W tym roku chcę wysłać kartkę z życzeniami nie tylko do ważnych dla mnie Osób, ale również do tych, z którymi współpracuję biznesowo. Myślę, że zwłaszcza prowadząc biznes, takie działanie świadczy o profesjonalizmie i jest odbierane, jako docenienie i podziękowanie dla współpracowników.

Przygotowałam mini katalog, który możesz zobaczyć i pobrać tutaj.

A oto i aktualna kolekcja 😉

Jeśli jesteś zainteresowana moimi kartkami, możesz je wygrać w konkursie, jaki organizuję w ramach naszej grupy na Facebooku! Jeszcze do niej nie należysz? Przyłącz się! Link znajdziesz na końcu wpisu.

Możesz także kupić moje Kartki. Aby to zrobić napisz do mnie wiadomość na adres: kontakt@zamarzona.pl w treści podając nazwy kartek i ich liczbę. Dla moich Czytelników mam rabat! Kupując “przez wiadomość” – otrzymasz 24% na całą kolekcję na hasło “BLOGMAS2018”!  Tylko nie zapomnij go podać w treści wiadomości. 

Cena jednej kartki to 4,90 zł.

Sprzedaż trwa tylko do 10 grudnia!

Ps. Kartki wysyłam niezwłocznie, a polecą one ze Szkocji. Jeśli masz pytania – pisz śmiało kontakt@zamarzona.pl.

NIESPODZIANKA!

Na moim Instagramie przygotowałam plansze #instakartki – które udostępniam dzisiaj na moim Stories. Możesz zrobić screen, uzupełnić i posłać dalej! Jest to taka elektroniczna wersja kartek świątecznych. Takie planuję “posłać” moim internetowym znajomym, za pomocą oznaczenia ich w poszczególnych Strories. Pokaże tam także, jak zrobić screen, jak uzupełnić kartkę i udostępnić w Insta Stories.

Zainteresowana? Sprawdź mój Instagram!

Wysyłasz jeszcze kartki świąteczne czy już zupełnie jesteś nowoczesna i przesyłasz SMSy, e-maile lub używasz portali społecznościowych?

Kalendarz Adwentowy

Codzienne, wspólnie z małą Melą, na Insta Stories, otwieramy paczuszki z kolejnymi numerkami! 

Jeśli jesteś ciekawa, co zawiera dokładnie nasz Kalendarz Adwentowy – wskakuj na Instagram zamarzona.pl

Melusiowy Kalendarz Adwentowy 2018

Inspiracje

Niemal codziennie przeglądamy internet w poszukiwaniu czegoś inspirującego. Jeśli masz coś, co wzbudza u Ciebie efekt “WOW” - podziel się tym ze mną! Zostaw komentarz. 

Skąd czerpać inspiracje?

Ciekawa jestem, jakie blogi, jakie serwisy lub może tradycyjnie – czasopisma, przeglądasz w poszukiwaniu inspiracji? 

Mimo, że internet jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki, lubię sięgnąć po klasyczny, drukowany magazyn. Lubię przeglądać jego strony i się inspirować. 

Mieszkając w Szkocji, widzę, że plagą są tutaj (UK) magazyny wydawane o tym czasie roku, czyli dotyczące Świąt Bożego Narodzenia. Wnętrzarskie, kucharskie, rękodzielnicze. Dotyczące wielu dziedzin, ale wszystkie łączy jeden temat – Boże Narodzenie. Sama przepadam i co roku kupuję minimum jeden. Postanowiłam sprawdzić, jak to wygląda na polskim rynku? Czy wydawane są pisma poświęcone Świętom? 

Przyjrzałam się stronie internetowej księgarni EMPIK. Oto co znalazłam – LINK. Jest tego niewiele, a raczej nic co akurat miałam na myśli. Jednak w tej samej księgarni, znalazłam także pozycje z Wielkiej Brytanii, które przeglądałam i są pełne świeżych idei. LINK. Jedyny ich minus to cena – wahająca się od 40 do 70 zł. Czy są tyle warte? Na polski rynek myślę, że nie. 

Przepadłam bez reszty na stronie internetowej magazynu “Ideal HomeLINK. Możesz tutaj znaleźć mnóstwo inspiracji na świąteczne dekoracje, ale nie tylko. Polecem!

Christmas Magazine

Serwisy?

W internecie nadal kopalnią (coraz głębszą!) pozostaje Pinterest. Codziennie dodawane są tam przez jego Użytkowników tysiące nowych zdjęć. Ten serwis ma w sobie niesamowity potencjał, ale nie jest on jeszcze tak dostrzegany. 

Drugim serwisem, podobnym do pierwszego, jest Zszywka.pl. Zauważyłam już dawno, że inspiracje w nich zamieszczane, duplikują się. Jednak zdaję sobie sprawę (i też to tłumaczę), że każdy z nich ma jakiś odsetek Użytkowników, którzy są mu wierni. Zszywka jest natomiast polskim Serwisem, Pinterest – międzynarodowym. Wymieniać mogłabym tak długo, ale jedno jest pewne – SĄ ZBIOREM INSPIRACJI!

Boże Narodzenie - obrazek pochodzi z Zszywka.pl
Zdjęcie pochodzi z portalu Zszywka.pl. Obrazek zawiera aktywny link do żródła.

Po więcej inspiracji zajrzyj na mój Pinterest – w grudniu codziennie dodaję nowe perełki!

Niedziela trwa, a wieczorem widzimy się podczas LIVE w naszej Grupie na Facebooku! Zdradzę Ci w tajemnicy, że przygotowałam małą niespodziankę dla Uczestników;) Będziesz?

Linki

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

Dziękuję Ci za przeczytanie moich treści!  Poświęciłam mnóstwo czasu, tworząc je dla Ciebie. Dlatego będzie mi miło, jeśli dasz mi informację zwrotną w komentarzu! 

  • Nie zapomnij o pozostawieniu komentarza – Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Czytam je wszystkie i biorę do serca!
  • Podziel się linkiem do tego artykułu – podziel się tym artykułem z innymi! Udostępnij go swoim znajomym.
  • Dołącz do mnie na instagramie i facebooku – zyskasz porcję motywacji i pozytywnej energii!
Podaj dalej!